Home | Firemní akce

Firemní akce

V našem hotelu pro Vás můžeme zajistit pořádání firemních akcí nebo jiných událostí, kde je potřeba organizačně zajistit občerstvení, sportoviště, ubytování, konferenční prostory a tyto požadavky dle vašich potřeb kombinovat.

Níže uvádíme několik příkladů akcí, které se u nás běžně konají.
Po domluvě pro vás však zajistíme cokoliv dle vašich přání.

Firemní školení

Školení je jednou z nejčastějších akcí, které zajišťujeme. Často jde o školení, které firmy pořádají pro své zákazníky, kde jsou podrobně seznamováni s produkty, službami, softwarem a tak pod.

Disponujeme dobře vybavenými konferenčními prostory o kapacitě až 60 osob, kde je k dispozici multimediální vybavení, připojení k internetu, klimatizace atd.

Firemní večírek

Hlavně ke konci roku firmy pořádají firemní večírky. Většinou jde o poděkování zamestnancům za odvedenou práci v uplynulém roce ve znamení blížících se Vánočních svátků.
I na tyto akce jsme připraveni a můžeme pro vás zajistit prostory s občerstvení formou rautových stolů, hudební produkci (DJ, živá kapela). Stačí se s nami včas na všem domluvit a rádi vše zajistíme.

Firemní turnaj

Oblíbené jsou firemní turnaje, které společnosti pořádají ať už pro své významné zákazníky nebo zaměstnance.
V Jabloneckém Hotelu Břízky máme pro tento druh akcí ideální podmínky. Například tenisové turnaje u nás lze pořádat celoročně. Ať už v hotelové tenisové hale nebo pod širým nebem v přilehlém tenisovém klubu TK Břízky.

Ne jenom tenisem živ je člověk a tak lze vybrat i z dalších sportovních možností našeho hotelu. Další variantou pak může být blízká sportovní hala, kde lze zajistit další akce.

Teambuilding

Tento druh akce zahrnuje různé aktivity jejichž cílem je stmelení kolektivu a vytváření efektivních pracovních vztahů. Může se jednat o různé hry nebo sportovní klání, kde je důležitá týmová spolupráce.

Pokud byste rádi uspořádali některou z výše uvedených akcí nebo jste vymysleli nějakou vlastní, kontaktujte nás a vše zajistíme.

SPORTOVNĚ
RELAXAČNÍ VÍKEND

1 až 3 osoby na 1 noc

1860,- Kč

více informací

FIREMNÍ AKCE

pořádání školení, turnajů, večírků a dalších akcí

zajistíme kompletní servis

více informací

AKČNÍ BALÍČKY

romantický
(2 osoby a 2 noci) 6780,- Kčvíce informací sportovně relaxační
(1 až 3 osoby) 1860,- Kčvíce informací

Hotel Břízky

Hotel Břízky

Průběžná 22
466 04 Jablonec nad Nisou

 

 (+420) 603 521 925 (sport)
 (+420) 731 425 705 (recepce)
 (+420) 483 737 256
 hotel@brizky.cz

Hotel Břízky